fbpx
+48 692 473 024 [email protected]

Hej!

Miło mi powitać Cię w przestrzeni życia w zgodzie ze sobą. Pracuję z kobietami z pasją, którym pomagam rozwinąć skrzydła i stworzyć przestrzeń dla siebie. Miejsce, w którym mogą się w pełni realizować, odzyskują siły i nabierają rozpędu potrzebnego, aby żyć w zgodzie ze sobą.

ZOSTAŃ

Architektką Przestrzeni

Jesteś kobietą, która chce żyć autentycznie, w zgodzie ze sobą, na własnych zasadach. Wiem, co to znaczy. Sama  uwolniłam się od narzucanych schematów, oczekiwań i dziś żyję w zgodzie z sobą. Dzieląc się moim  doświadczeniem, własnymi przeżyciami wspieram innych w odkrywaniu siebie, swoich  wartości i pragnień, byciu czułym dla siebie — poznaniu swojego JA, “otwarciu drzwi” do siebie. Jeśli chcesz doświadczyć i poczuć co jest za “Twoimi drzwiami”, Architektka Przestrzeni jest dla Ciebie.

ZASTANAWIASZ SIĘ

Czy coaching jest dla Ciebie?

Odpowiedz na tych 10 prostych pytań, aby lepiej zrozumieć czym jest coaching i dowiedzieć się, czy współpraca z coachem może być dla Ciebie pomocna i czy realnie może wprowadzić pozytywną zmianę w Twoim życiu.

Hej, jestem Kasia!

Jestem coachką, mentorką, matką, żoną, liderką i menadżerką. Cieszę się, że jesteś.

Po 26 latach pełnej sukcesów kariery zawodowej, z wizją kolejnych planów na przyszłość, na 5 lat przed uzyskaniem wolności zawodowej powiedziałam „dziękuję”. Odeszłam z korporacji i zaczęłam nowe życie, na moich zasadach.

Dzisiaj wiem, że jest to proces, to decyzja która musi w nas dojrzeć. Dzięki niej wiem, jak dziś wspierać innych w podejmowaniu odważnych zmian, tak aby ich lęki, maski i role nie zawładnęły ich pragnieniami i marzeniami. Aby zmiana była Twoja i zgodna z Tobą. Wiem, jak budować i pielęgnować relacje, które dadzą Ci moc i radość życia.

Jako akredytowany coach ACC (ICF) zapraszam Cię w podróż odkrywania siebie. Moje marzenia połączyłam z bogatym doświadczeniem zawodowym oraz życiowym i stworzyłam wizję swojego przyszłego życia, które kocham całą sobą — pomagając innym. W czasie naszej podróży dzielę się moim doświadczeniem oraz sprawdzonymi narzędziami odkrywania siebie. Jestem dla Ciebie — gotowa, by towarzyszyć Ci w odkrywaniu własnego Ja.

OFERTA

Pracujmy Razem

Coaching Indywidualny

Coaching indywidualny skierowany jest do osób borykających się ze zmianą, bądź tuż przed podjęciem przełomowej życiowej decyzji. To również dla tych, którzy chcą polepszyć jakoś swoich relacji (w tym z samym sobą), komunikacji z otoczeniem, a także wzmocnić poczucie własnej wartości.

Coaching Zespołowy

Coaching zespołowy jest usługą dopasowaną do konkretnych potrzeb klienta biznesowego — pomagam działom, zespołom projektowym oraz firmom opracować skuteczną strategię komunikacji, optymalizacji działań w celu podniesienia skuteczności oraz budowania efektywnych relacji w zespole.

MÓWIĄ

O pracy ze mną…

Sesje z Kasią Pawłowską dały mi zrozumienie, że mam narzędzia do tego aby sama radzić sobie z sytuacjami stresującymi oraz z natłokiem myśli i pisaniem czarnych scenariuszy. W trudnych sytuacjach wiem, że mogę sięgnąć do swoich emocji oraz myśli i nadać im kształt, kolor, twarz, formę. Mogę je modyfikować, wizualizować i pracować nad nimi. W spotkaniach z Kasią ceniłam sobie jej skupienie na mnie i na moich emocjach. Kasia nic nie narzucała. Zadawała sporo pytań abym to ja znalazła odpowiedzi, które mam w sobie. Rozmowy z Kasią nie są jak palec wsadzone w ranę. Kasia działa jak mędrzec wskazując własną, wewnętrzną moc aby samemu załagodzić konflikty wewnętrzne.

 

Katarzyna Makowiecka

Podczas pracy z Kasią powędrowałam, dzięki jej pytaniom, w takie zakamarki swojego życia, w które dotychczas nie docierałam, bo albo się obawiałam co tam zobaczę albo nie myślałam, że zajrzenie w nie pomoże mi pójść dalej w drodze do osiągnięcia celu jaki wyznaczyłam. Kasia, dzięki wysokiemu poziomowi empatii, zadbała o to, bym czuła się w procesie coachingowym bezpiecznie i traktowała go jak ciekawą podróż w nieznane. Kasia, a to wskazując tropy, a to podążając za moimi splątanymi dróżkami, sprowokowała mnie do uporządkowania myśli i przyjrzenia się temu co w omawianym temacie podpowiadają mi serce, rozum i intuicja. Podczas przyglądania się temu - niczym pod mikroskopem - dostrzegłam pewne prawidłowości i uświadomiłam sobie czyje podpowiedzi są mi bliższe i czy da się je pogodzić tak, by wzrastać i się rozwijać zgodnie z moim naturalnym rytmem. Rozmowa o emocjach, dotykająca tych najbardziej drażniących, pokazała mi bardzo mocno o czym świadczy to, co przeżywam i co zmieni się, gdy zmienią się moje emocje wobec sytuacji w jakiej się znajduję. To ciekawe i bardzo pogłębiające wiedzę o sobie doświadczenie.

 

Monika Badowska

Zawodowy zakręt może przyjść w każdej chwili. Zazwyczaj wymaga spojrzenia we własne wartości, poszukiwania siebie i odpowiedzi na wiele pytań o tym, co i jak chcę dalej robić. Kasia jest w tym najlepsza, by zadać pytanie w punkt, w odpowiednim momencie i w dobrej kolejności. Sesje z Kasią motywują, uskrzydlają, uruchamiają myślenie. Wiele jej pytań wciąż pracuje w mojej głowie. Nie byłoby tego bez wiedzy, uważności, szczerości, mądrości i doświadczeń menedżerskich Kasi, które są imponujące. Kasia jest dla mnie coachem, autorytetem i mentorem. Polecam sesje z Kasią przed, na i za rozwojowym zakrętem.

 

Dorota Wyszomirska

"Sesje z Kasią pomogły mi określić kierunek w jakim chcę iść w życiu, ustalić co jest dla mnie ważne. Z każdą kolejną sesją „dojrzewałam” do decyzji o zmianie. Najważniejszą rzeczą jaką wyniosłam z naszych spotkań jest wzmocnienie mojej motywacji oraz wypracowane techniki radzenia sobie z jej spadkiem. Zyskałam wiarę w sukces podjętych działań. Polecam Kasię jako empatyczną osobę, uważnego słuchacza i osobę motywującą do działania."

 

Monika Pawłowska

Kasia to ciepła i serdeczna osoba, której możesz powiedzieć wszystko i mieć pewność, że będziesz zrozumiany. Dzięki jej życiowemu doświadczeniu i umiejętnościom odkryjesz i zrozumiesz swój wewnętrzny świat, pokonasz przeszkody i dojdziesz ze swoim życiem tam, gdzie pragniesz. Polecam Kasię jako life coacha dla wszystkich, którzy chcą odkryć swoją drogę na nowo i żyć pełnią życia.

 

Aleksandra Maćkowska

Dla mnie Kasia jest uosobieniem myśli Konfucjusza — "wybierz pracę, którą kochasz a nie przepracujesz ani jednego dnia w Twoim życiu". Nie mam wątpliwości, że pomaganie innym to jej prawdziwa pasja. Jest w tym co robi naturalna i autentyczna. Otwartość, ciepło i pozytywna energia Kasi sprawiają, że sesje z nią są inspirującą przygodą. Z przyjemnością wracam na nasze spotkania, bo dzięki nim uczę się patrzeć na świat i siebie z innej perspektywy. Kasia daje klientowi poczucie bezpieczeństwa, wsparcia i bycia głęboko wysłuchanym. Wszystkim, którzy wybierają się w podróż do swojego wnętrza poleciłabym Kasię jako wspaniałą towarzyszkę i przewodnika.

 

Agata Solecka

Sesje prowadzone przez Kasię dokonały we mnie trwałej i pozytywnej zmiany poprzez lepsze poznanie siebie i moich motywacji. Uświadomiły mi zakres w jakim wydarzenia z mojej przeszłości oddziałują na mnie do dziś. Kasia jest coachem subtelnym, nienarzucającym, mądrym, uważnym. Umiejętnymi pytaniami zachęca klienta do swobodnego, stopniowo odkrywania kolejnych warstw swojego problemu, ale i do odnajdywania zaskakujących rozwiązań. Serdecznie polecam Kasię jako znakomitego coacha!

 

Viola Cybulska-Gryń

Sesje z Kasią rozpoczęłam w momencie poczucia zagubienia i pustki w życiu, poszukiwałam drogi, w którym kierunku iść. Kasia pomogła mi otworzyć oczy na wiele spraw, przede wszystkim pomogła mi skupić się na sobie, a nie na otoczeniu i jego oczekiwaniach. Zrozumiałam, że tylko jeśli będę szła przez życie w zgodzie ze sobą i w pełnej akceptacji i miłości do siebie to życie będzie miało sens. Sesje coachingowe otworzyły mnie na zmiany - rozpoczęłam uczęszczanie na zajęcia jogi, codziennie medytuję, dzięki czemu nie mam już problemu z zasypianiem. Dzięki Kasi, nauczyłam się obserwować i słuchać siebie. Wychodzę z procesu pewniejsza siebie, szczęśliwsza i otwarta na ludzi i kolejne wyzwania życiowe. Sesje z Kasią zawsze będę wspominać z uśmiechem, były to rozmowy pełne pasji i zaangażowania. Na spotkaniach czułam się bardzo swobodnie, od początku obdarzyłam Kasię pełnym zaufaniem. Kasia to osoba doświadczona, która chętnie dzieli się wiedzą i nie ocenia - daje pełną akceptację do wyrażania własnych myśli. Dziękuję Kasiu jeszcze raz, cieszę się, że spotkałam Cię na swojej drodze!

 

Ania Oliwia

Kierownik działu zakupów i administracji

Na swojej ścieżce zawodowo-rozwojowej doszłam do ,,ściany”. Okres izolacji spowodowanej pandemią i wypalenie zawodowe po wielu latach pracy w korporacji spowodowały, że moje plany, cele i marzenia zaczęły się rozpadać. Nie miałam pojęcia co mam ze sobą zrobić. Z przerażeniem myślałam, że wpadam w depresję i wiedziałam, że sama sobie nie poradzę. Zaczęłam szukać profesjonalnej pomocy coacha, ponieważ wiem, że coaching to ogromna moc. I tak trafiłam na informację o Kasi. Pierwsze spotkanie było totalnym zaskoczeniem, to nieprawdopodobne jak bardzo wiele nas łączyło. W towarzystwie Kasi poczułam się wspaniale, swobodnie i bezpiecznie. Kasia potrafi uważnie słuchać, daje dużo przestrzeni, nie ocenia, tworzy klimat zrozumienia, zaufania i akceptacji. Pomogła mi wyraźnie zobaczyć moje własne ograniczenia, ale również moje możliwości i potencjał. Dzięki sesjom z Kasią zrozumiałam, jak moje blokady przetransformować w efektywne działania. Określiłam jasno mój cel i stworzyłam swoją wizję tego, co chcę dalej robić. Wiem, że mogę je osiągnąć na własnych zasadach i w swoim tempie. A przede wszystkim wiem, że jestem dla siebie pierwsza. Każde spotkanie z Kasią ładowało mnie pozytywną energią, to cudowna i ciepła kobieta, profesjonalny coach. Polecam z pełnym zaufaniem.

 

Yvonne

Ekspert

Sesje z Kasią były mi po prostu pisane i doceniam ten czas i wsparcie, jakie dała mi Kasia. Od pierwszego spotkania poczułam, że Kasia pracuje na wartościach mi bliskich i buduje przestrzeń opartą na zaufaniu, empatii i otwartości. Stawiane pytania, nawet najprostsze skłaniają do pracy nad sobą, z uwagą na siebie, co nie zawsze jest proste w momencie zmiany czy rewolucji w życiu zawodowym. Mieć takiego coacha w trudnej zmianie jest bezcenne. Gorąco polecam sesje z Kasią! Nie wahaj się i umów się od razu na pierwsze spotkanie.

 

Magda, HR

 

Kasia jest osobą, dzięki której nauczyłam się inaczej patrzeć na życie. Praca z nią uświadomiła mi na co mam realnie wpływ, poznałam techniki pozwalające mi stopować zachowania, które są dla mnie niepożądane. Kasia pomogła mi zbudować i odnaleźć pewność. Właściwie od pierwszego spotkania czułam, że mogę jej w pełni zaufać, czułam jej dobro i doświadczenie. Nie spodziewałam się, że współpraca z coachem może być tak owocna i tyle zmienić. Jestem bardzo wdzięczna, że spotkałam kogoś takiego jak Kasia.

 

Ania – opiekun zastępczy

 

{

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ

Sesję Zapoznawczą

Zarezerwuj bezpłatną sesję zapoznawczą, na której będziemy miały szansę bliżej się poznać. Ja dowiem się więcej o Twoich wyzwaniach i marzeniach, a Ty będziesz miała szansę poczuć, czy jestem coachem dla Ciebie. To pomoże nam zdecydować, czy nasz tandem byłby udanym duetem.

Blog

Kilka słów o wdzięczności

Kilka słów o wdzięczności

Wdzięczność działa bez transakcji, bez oczekiwania, bez zapłaty „Jestem WDZIĘCZNA” - ten zwrot coraz częściej słyszymy i używamy, ale czy potrafimy rzeczywiście ją dostrzegać i pielęgnować? Często w natłoku codziennych wydarzeń, wielu stresowych sytuacji zapominamy o...

Małe              kłamstewka

Małe kłamstewka

„…I wiesz co, Ja już k…a nic nie mogę z tym zrobić” - krzyknęła moja Klientka kończąc opowiadać o problemie, z którym przyszła na sesję. I jak się czujesz jak to mówisz?  - spytałam „Jak owieczka w zagrodzie, w której nie ma bramy. Miotam się, szukam, ale nie wiem,...

26 lat

jako leader i manager

15 lat

jako trener i szkoleniowiec

10 lat

jako mentor i coach

30 lat

jako żona i matka