fbpx
+48 692 473 024 [email protected]

Architektka Przestrzeni

10-tygodniowy program dla kobiet z pasją, które są gotowe, by żyć w zgodzie ze sobą i na własnych zasadach.

 

WIEM DOKŁADNIE

Jak to jest gdy…

— Masz wrażenie, że “doszłaś do ściany” i utknęłaś w miejscu, które nie daje Ci radości, tego  fajnego kopa co kiedyś;

— Czujesz presję i “spięcie po całości “, ciągle słyszysz zewnętrzne i wewnętrzne szepty: „szybciej, lepiej, więcej”, które tworzą  niekończącą listę oczekiwań;

— Zauważasz, że w miejscu, które przez wiele lat było dla Ciebie bezpieczną strefą, zaczęłaś czuć narastającą frustrację — nic się nie dzieje, nie idziesz na przód;

— Jednocześnie zawsze biegniesz, robisz kilka rzeczy na raz i nie potrafisz wyjść na prostą, bo gdy zwolnisz to już nie jesteś taka idealna;

— Brak Ci pewności i wiary w siebie; boisz się pochwalić swoimi osiągnięciami, bo jeszcze je ktoś zakwestionuje;

— Nieśmiało zadajesz pytanie (na które boisz się odpowiedzieć): Czy ja tak dalej chcę żyć?

A JEDNOCZEŚNIE

Masz wielkie marzenia…

— Jesteś kobietą, która chce żyć autentycznie, w zgodzie ze sobą, na własnych zasadach;

— Czujesz, że masz ogromny potencjał, nie wiesz tylko jak go uaktywnić;

— Chciałabyś więcej „być” i mniej „robić” — być dla siebie, dla bliskich, dla swoich pasji;

— Pragniesz harmonii w życiu i relacjach, bo wiesz, że jest ona źródłem spełnienia;

— Chciałabyś w końcu „wyjść z szafy” i pokazać światu, co masz do zaoferowania, bo w głębi duszy wiesz, że masz tak wiele!

— Marzysz o własnej przestrzeni emocjonalnej, w której będziesz mogła rozwinąć skrzydła i zakwitnąć tak, jak na to zasługujesz.

ZNAM TO, PONIEWAŻ

Zaledwie kilka lat temu…

…zarządzałam dużymi zespołami, kończyłam jeden projekt, dwa kolejne były już w procesie, wprowadzałam nowe procedury, tworzyłam strategie i biznes plany. Tak wyglądało całe moje dotychczasowe życie zawodowe — łącznie 26 lat jako manager w korporacjach z wieloma sukcesami na koncie. A przy tym żona i matka dwóch synów. Niewiadomo kiedy dzieci dorosły, sytuacja finansowa się ustabilizowała, do wolności zawodowej pozostało tylko 5 lat. A moje sukcesy nagle przestały mnie cieszyć, słowa i gesty uznania nie docierały do mnie. Czułam się zagubiona i przegrana. Czułam, że zaczęło umierać we mnie to, co kiedyś mnie cieszyło i karmiło. Nie wiedziałam, jak znowu uruchomić energię, która kiedyś mnie nakręcała do działania. Miotałam się w tych myślach i uczuciach, rozmawiając z rozumem, sercem, sama ze sobą.

Dzisiaj wiem, że była to najlepsza rozmowa jaką przeprowadziłam… ze sobą. W jej rezultacie podziękowałam korporacji i odeszłam. Postawiłam na życie w zgodzie ze sobą. Zrozumiałam, że nie muszę nic nikomu udowadniać i spełniać nie moich oczekiwań. Dałam sobie szansę na inne życie, chociaż nie miałam żadnej gwarancji, że będzie ono lepsze. Jakże się cieszę, że posłuchałam tego wewnętrznego głosu!

Dzięki tej drodze, dziś wiem jak wspierać innych w tworzeniu własnej przestrzeni. Przestrzeni wolnej od lęków i obaw, pełnej samoakceptacji, w której czujesz się prawdziwie szczęśliwa. Przestrzeni, w której odkrywasz, co ci w duszy gra, czujesz radość i prawdziwe spełnienie. Przestrzeni, która jest prawdziwie Twoja, a nie szefa, sąsiada, koleżanki, influencerki z Instagrama, pana z telewizji…

A JEŚLI CI POWIEM…

Że Możesz Stworzyć

Przestrzeń dla Siebie?

Wyobraź sobie nowe życie pełne harmonii, spokoju – autentyczne. Życie, w którym jesteś sobą, robisz to, co Ci w duszy gra, czując grunt pod nogami. Życie, w którym czujesz się zadbana, niezależna i wolna, mówisz do siebie z przekonaniem i wyraźnie słyszysz: “Lubię siebie”.

Wyobraź sobie, że …. 

— masz ogrom pozytywnej energii, pewności i wiary w siebie, która dodaje Ci skrzydeł, 

— decyzje podejmujesz odruchowo kierując się sercem, zwalniasz blokady, działasz pewnie i odważnie,

  — wiesz, jak zadbać o siebie, gdy wpadasz w kołowrotek negatywnych myśli i emocji,

  — umiesz stawiać granice w relacjach z partnerem, dziećmi, współpracownikami 

— pielęgnujesz swoją wolność i dbasz o bliskość więzi z innymi, nie zatracając przy tym samej siebie

ZAPRASZAM CIĘ DO ZOSTANIA

Architektką Własnej Przestrzeni

BIORĄC UDZIAŁ W 10-TYGODNIOWYM PROGRAMIE, W TRAKCIE KTÓREGO STWORZYSZ PRZESTRZEŃ (I ŻYCIE!) NA WŁASNYCH ZASADACH.

W czasie naszych spotkań:

— odkryjesz to, co jest ważne dla Ciebie (nie kogoś innego),

— stworzysz bezpieczną przestrzeń, w której jesteś sobą, bez udawania, bez oceny i samokrytyki,

— wykreujesz swoją wizję, jak i plan na to, jak ją zrealizować,

— nauczysz się czułości i miłości dla siebie i świata.

Nasze spotkania to minimum dziesięć 90-minutowych sesji, które odbędą się online, bądź stacjonarnie co 7 dni. Przed rozpoczęciem naszej współpracy porozmawiamy telefonicznie lub na Zoomie/Skypie, aby poznać się i sprawdzić czy pasujemy do siebie.

JESTEŚ CIEKAWA

Z czym wyjdziesz?

— Zbudujesz dokładnie taką przestrzeń, jakiej potrzebujesz właśnie teraz,

— Docenisz to co już masz: swoją wewnętrzną mądrość, dobroć, wiedzę i umiejętności, które sama zdobyłaś przez lata, 

— Wzmocnisz pewność i wiarę w siebie, pokażesz światu to co robisz, ruszysz w końcu do przodu,

— Nauczysz się świadomie budować i dbać o relacje z bliskimi — słuchać uważniej, lepiej rozumieć, wybaczać i dawać większy kredyt zaufania,

— Nauczysz się, jak radzić sobie ze stresem, rozbrajać “negatywne”emocje, uwalniać się od niesłużących Ci przekonań i nawyków   

— Poczujesz wewnętrzny spokój i harmonię, która uruchomi Twoją wewnętrzną moc i kreatywność,

— Pokochasz siebie — bo tylko wtedy będziesz mogła żyć autentycznie i w zgodzie ze sobą. 

Zarezerwuj

BONUS

Dodatkowa sesja gratis

60-minutowa sesja Follow-Up

którą możesz wykorzystać do 3 miesięcy po zakończeniu naszej współpracy, aby sprawdzić, gdzie jesteś i otrzymać spersonalizowane wsparcie oraz strategię i kolejne kroki na drodze realizacji Twoich celów (bonus przy rezerwacji programu do 3 dni od naszej rozmowy).

Zacznij tam, gdzie jesteś.

Z tym, co masz, zrób to, co możesz.  

ALAN SEALE

PODSUMUJMY

Co dostaniesz

10 Sesji Coachingowych

które pomogą Ci dotrzeć do swojej prawdy i zaprojektować życie, jakiego pragniesz w głębi duszy

i

Spersonalizowane Zadania

dzięki którym efektywnie wykorzystasz czas między sesjami i wzbogacisz się o nowe odkrycia

Moje Wsparcie w Procesie

które pozwoli Ci łatwiej pokonać przeszkody i bloki na drodze do samej siebie

Sprawdzone Narzędzia

które będą nieodzowne w pracy nad sobą i pozwolą Ci szybciej dotrzeć do upragnionego celu

Hej, jestem Kasia!

Jestem coachką, mentorką, matką, żoną, liderką i menadżerką. Cieszę się, że jesteś.

Po 26 latach pełnej sukcesów kariery zawodowej, z wizją kolejnych planów na przyszłość, na 5 lat przed uzyskaniem wolności zawodowej powiedziałam „dziękuję”. Odeszłam z korporacji i zaczęłam nowe życie, na moich zasadach.

Dzisiaj wiem, że jest to proces, to decyzja która musi w nas dojrzeć. Dzięki niej wiem, jak dziś wspierać innych w podejmowaniu odważnych zmian, tak aby ich lęki, maski i role nie zawładnęły ich pragnieniami i marzeniami. Aby zmiana była Twoja i zgodna z Tobą. Wiem, jak budować i pielęgnować relacje, które dadzą Ci moc i radość życia.

Jako akredytowany coach ACC zapraszam Cię w podróż odkrywania siebie. Moje marzenia połączyłam z bogatym doświadczeniem zawodowym oraz życiowym i stworzyłam wizję swojego przyszłego życia, które kocham całą sobą — pomagając innym. W czasie naszej podróży dzielę się moim doświadczeniem oraz sprawdzonymi narzędziami odkrywania siebie. Jestem dla Ciebie — gotowa, by towarzyszyć Ci w odkrywaniu własnego Ja.

MÓWIĄ

O pracy ze mną…

Sesje z Kasią Pawłowską dały mi zrozumienie, że mam narzędzia do tego aby sama radzić sobie z sytuacjami stresującymi oraz z natłokiem myśli i pisaniem czarnych scenariuszy. W trudnych sytuacjach wiem, że mogę sięgnąć do swoich emocji oraz myśli i nadać im kształt, kolor, twarz, formę. Mogę je modyfikować, wizualizować i pracować nad nimi. W spotkaniach z Kasią ceniłam sobie jej skupienie na mnie i na moich emocjach. Kasia nic nie narzucała. Zadawała sporo pytań abym to ja znalazła odpowiedzi, które mam w sobie. Rozmowy z Kasią nie są jak palec wsadzone w ranę. Kasia działa jak mędrzec wskazując własną, wewnętrzną moc aby samemu załagodzić konflikty wewnętrzne.

 

Katarzyna Makowiecka

Podczas pracy z Kasią powędrowałam, dzięki jej pytaniom, w takie zakamarki swojego życia, w które dotychczas nie docierałam, bo albo się obawiałam co tam zobaczę albo nie myślałam, że zajrzenie w nie pomoże mi pójść dalej w drodze do osiągnięcia celu jaki wyznaczyłam. Kasia, dzięki wysokiemu poziomowi empatii, zadbała o to, bym czuła się w procesie coachingowym bezpiecznie i traktowała go jak ciekawą podróż w nieznane. Kasia, a to wskazując tropy, a to podążając za moimi splątanymi dróżkami, sprowokowała mnie do uporządkowania myśli i przyjrzenia się temu co w omawianym temacie podpowiadają mi serce, rozum i intuicja. Podczas przyglądania się temu - niczym pod mikroskopem - dostrzegłam pewne prawidłowości i uświadomiłam sobie czyje podpowiedzi są mi bliższe i czy da się je pogodzić tak, by wzrastać i się rozwijać zgodnie z moim naturalnym rytmem. Rozmowa o emocjach, dotykająca tych najbardziej drażniących, pokazała mi bardzo mocno o czym świadczy to, co przeżywam i co zmieni się, gdy zmienią się moje emocje wobec sytuacji w jakiej się znajduję. To ciekawe i bardzo pogłębiające wiedzę o sobie doświadczenie.

 

Monika Badowska

Zawodowy zakręt może przyjść w każdej chwili. Zazwyczaj wymaga spojrzenia we własne wartości, poszukiwania siebie i odpowiedzi na wiele pytań o tym, co i jak chcę dalej robić. Kasia jest w tym najlepsza, by zadać pytanie w punkt, w odpowiednim momencie i w dobrej kolejności. Sesje z Kasią motywują, uskrzydlają, uruchamiają myślenie. Wiele jej pytań wciąż pracuje w mojej głowie. Nie byłoby tego bez wiedzy, uważności, szczerości, mądrości i doświadczeń menedżerskich Kasi, które są imponujące. Kasia jest dla mnie coachem, autorytetem i mentorem. Polecam sesje z Kasią przed, na i za rozwojowym zakrętem.

 

Dorota Wyszomirska

Kasia to ciepła i serdeczna osoba, której możesz powiedzieć wszystko i mieć pewność, że będziesz zrozumiany. Dzięki jej życiowemu doświadczeniu i umiejętnościom odkryjesz i zrozumiesz swój wewnętrzny świat, pokonasz przeszkody i dojdziesz ze swoim życiem tam, gdzie pragniesz. Polecam Kasię jako life coacha dla wszystkich, którzy chcą odkryć swoją drogę na nowo i żyć pełnią życia.

 

Aleksandra Maćkowska

"Sesje z Kasią pomogły mi określić kierunek w jakim chcę iść w życiu, ustalić co jest dla mnie ważne. Z każdą kolejną sesją „dojrzewałam” do decyzji o zmianie. Najważniejszą rzeczą jaką wyniosłam z naszych spotkań jest wzmocnienie mojej motywacji oraz wypracowane techniki radzenia sobie z jej spadkiem. Zyskałam wiarę w sukces podjętych działań. Polecam Kasię jako empatyczną osobę, uważnego słuchacza i osobę motywującą do działania."

 

Monika Pawłowska

Dla mnie Kasia jest uosobieniem myśli Konfucjusza — "wybierz pracę, którą kochasz a nie przepracujesz ani jednego dnia w Twoim życiu". Nie mam wątpliwości, że pomaganie innym to jej prawdziwa pasja. Jest w tym co robi naturalna i autentyczna. Otwartość, ciepło i pozytywna energia Kasi sprawiają, że sesje z nią są inspirującą przygodą. Z przyjemnością wracam na nasze spotkania, bo dzięki nim uczę się patrzeć na świat i siebie z innej perspektywy. Kasia daje klientowi poczucie bezpieczeństwa, wsparcia i bycia głęboko wysłuchanym. Wszystkim, którzy wybierają się w podróż do swojego wnętrza poleciłabym Kasię jako wspaniałą towarzyszkę i przewodnika.

 

Agata Solecka

Sesje prowadzone przez Kasię dokonały we mnie trwałej i pozytywnej zmiany poprzez lepsze poznanie siebie i moich motywacji. Uświadomiły mi zakres w jakim wydarzenia z mojej przeszłości oddziałują na mnie do dziś. Kasia jest coachem subtelnym, nienarzucającym, mądrym, uważnym. Umiejętnymi pytaniami zachęca klienta do swobodnego, stopniowo odkrywania kolejnych warstw swojego problemu, ale i do odnajdywania zaskakujących rozwiązań. Serdecznie polecam Kasię jako znakomitego coacha!

 

Viola Cybulska-Gryń

 

 

{

FAQ

Często Zadawane Pytania

Jak dołączyć do programu?
 • Zacznijmy od poznania się! Zarezerwuj bezpłatną sesję zapoznawczą, na której będziemy miały szansę bliżej się poznać. Ja dowiem się więcej o Twoich wyzwaniach i marzeniach, a Ty będziesz miała szansę poczuć, czy jestem coachem dla Ciebie. 
 • Jeżeli obie zdecydujemy, że nasz tandem byłby udanym duetem, ustalamy termin pierwszej i kolejnych sesji oraz otrzymujesz dane do płatności.
 • Po dokonaniu płatności otrzymujesz pakiet powitalny, który należy wypełnić do naszej pierwszej sesji. To da Tobie lepszy wgląd w Twoje cele i marzenia, a mnie wiedzę na temat tego, jak najlepiej Cię wesprzeć w procesie ich osiągnięcia.
Co dokładnie będziemy robić w programie?
 • Przyjrzymy się Twojej aktualnej sytuacji – gdzie jesteś teraz?   
 • Zastanowimy się, co Cię trzyma dzisiaj i nie pozwala zrobić kroku do przodu. 
 • Stworzysz Przestrzeń dla siebie, czyli wizję nowego JA, kim chcesz być w głębi serca. 
 • Będziemy pracować nad poczuciem własnej wartości, pewnością siebie. 
 • Nauczysz się asertywności w komunikacji swoich potrzeb i stawiać granice w zgodzie ze sobą. 
 • Ukończysz program zmotywowana, wyposażona w porządną dawkę wiedzy, nowe umiejętności, 
 • Ten czas poświęcisz sobie, będziesz sama ze sobą (być może pierwszy raz w życiu), a ja zadbam o dobrą, pełną zaufania i bezpieczną atmosferę oraz inspirujące narzędzia.
 • Odkryjesz, że nie musisz robić wszystkiego.
 • Skończysz żyć czyimiś oczekiwaniami. 
 • Odetchniesz i wrócą Ci siły do działania.  
Co się dzieje w czasie sesji coachingowej?

Na każdej sesji ustalamy „cel sesji”, aby jasno określić, co chcesz osiągnąć na koniec spotkania. Następnie badamy, gdzie jesteś w tej chwili z tym konkretnym celem; czego próbowałaś; co zadziałało i jakie przeszkody napotkałaś po drodze. Następnie poszukujemy wszystkich możliwych opcji osiągnięcia tego celu, używając wielu technik, aby naprawdę wydobyć opcje, o których nigdy wcześniej nie myślałaś. Na koniec, co najważniejsze, przyjrzymy się, jakie pierwsze kroki podejmiesz, aby osiągnąć cel tej sesji.

 

Gdzie i kiedy się spotkamy?

Online w specjalnie przygotowanej dla nas przestrzeni (Zoom lub Skype) lub telefonicznie.  Sesja trwa 90 minut, spotykamy się co 7 dni. Wspólnie ustalimy stały dzień i godzinę naszych spotkań.  Jeśli mieszkasz w Poznaniu lub okolicach zapraszam również do spotkań stacjonarnych.

Czy ten program jest dla mnie?

Jeśli to, co przeczytałaś jest Ci bliskie, to duże szanse, że tak, ale jeśli masz wątpliwości, po prostu zadzwoń lub napisz do mnie i umów się na bezpłatną sesję.

Kiedy mogę spodziewać się wyników?

To zależy od Ciebie! Jakie jest Twoje nastawienie, na ile już teraz jesteś gotowa do podjęcia działań. Twoja otwartość, szczerość, czas dla siebie i zaangażowanie bezpośrednio wpływa na szybkość i zakres, w jakim Twoje cele zostaną zrealizowane. Ja wspieram, zachęcam i motywuję dokładnie wtedy, gdy tego potrzebujesz. Dzięki temu jesteś skupiona na tym, co chcesz i zmierzasz do przodu we właściwym kierunku.  Miałam klientki, które zmianę widziały już po 3-4 sesjach i takie klientki, które potrzebowały więcej niż 10 sesji. Nasza współpraca pozwoli Ci dotrzeć tam, gdzie chcesz być znacznie szybciej niż mogłabyś to zrobić samodzielnie.

Jaki jest sposób płatności?

Aby zarezerwować miejsce w programie, należy dokonać płatności z góry. Dane do płatności przelewem na konto otrzymasz po naszej rozmowie zapoznawczej. Program Architektka Przestrzeni obejmuje 10 tygodni pracy, co daje Tobie szansę realnej zmiany poprzez przejście konkretnego procesu coachingowego.

Jakie są zasady zmiany terminu sesji?

Możesz przełożyć sesję na inny termin z co najmniej 48-godzinnym wyprzedzeniem.

GOTOWA, BY

Zostać Architektką Swojej Przestrzeni?